Mieszkanie 68 m² na sprzedaż, Jagodno

Mieszkanie 68 m² na sprzedaż, Jagodno

Mieszkanie 68 m² na sprzedaż, Jagodno
Opis mieszkania:
Wrocław Krzyki, Jagodno, ul. Antonia Vivaldiego
 
3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, z balkonem

NIERUCHOMOŚĆ:

Mieszkanie w pełni rozkładowe, umiejscowione na 1 piętrze w budynku bez windy. Posiada 3 pokoje (około 21m2, około 11m2 i około 11m2). Z dużego pokoju mamy wyjście na balkon (4,2m2).Osobna kuchnia daje nam możliwość zamknięcia pomieszczenia, dzięki czemu zapachy nie roznoszą się po całym mieszkaniu. W łazience (ok 4m2) jest wanna. Na długości całego korytarza jest postawiona pojemna, zabudowana szafa. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica (ok 3m2). Mieszkanie usytuowane jest w nowym budownictwie (2004 r.), na dozorowanym osiedlu Cztery Pory Roku. Ściany do odświeżenia. Istnieje możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym (30tys zł) – nie jest to konieczne.

W mieszkaniu zamontowany jest alarm przeciwwłamaniowy, który informuję ochronę osiedla. Dodatkowo jest zamontowany czujnik dymu w kuchni, co pozwala chronić mieszkanie przed ewentualnym pożarem.

BUDYNEK:

Budynek z 2004 r. mieści się na zamkniętym i dozorowanym osiedlu. Do budynku przynależy garaż podziemny. Wjazd na teren osiedla zabezpieczony szlabanem. Na osiedlu znajduje się plac zabaw, samo osiedle jest ciche i zielone, co pozwala na odpoczynek od zgiełku miasta.

OTOCZENIE:

Możliwy jest szybki dojazd do Bielan Wrocławskich. W niedalekiej odległości znajduje się również kilku kilometrowa, rekreacyjna ścieżka rowerowa, na której można spotkać także osoby jeżdżące na rolkach oraz biegaczy (wzdłuż obwodnicy Wschodniej Wrocławia). Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, co pozwala na szybki i sprawny transport, a jednocześnie cicha okolica sprawia, że możemy odetchnąć od zabieganego i głośnego miasta. Sprawny dojazd do centrum zapewniają liczne linie autobusowe (110, 145, 146, 255, 900, 910).

Copyright © by Lloyd Properties sp. z o.o., 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Lloyd Properties jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Lloyd Properties sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Zapraszam do kontaktu

Marta Rutkowska
tel: (pokaż numer)
e-mail:
 
Mieszkanie 68 m² na sprzedaż, Jagodno
Powierzchnia mieszkania: 68 m²
Ilość pokoi: 3
Lokalizacja: Jagodno

Źródło ogłoszenia: 
https://www.otodom.pl/oferta/wroclaw-krzyki-jagodno-ul-antonia-vivaldiego-ID3Fq6I.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *