Tarot dla początkujących – jak zacząć?

Niniejszy artykuł pod tytułem Domy z ogrodem zimowym – ile kosztują takie rozwiązania? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Domy z ogrodem zimowym – ile kosztują takie rozwiązania? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Chcesz zacząć z wróżeniem z kart Tarota? Jesteś osobą początkującą i nie wiesz jak prawidłowo stawiać karty oraz odczytywać uzyskaną odpowiedź? W tym artykule znajdziesz wszystkie przydatne wskazówki jak zacząć swoją podróż z Tarotem.

Tarot dla początkujących – jak zacząć wróżyć?

Wróżenie kartami wymaga ich posiadania, a więc już na samym początku należy zakupić odpowiednią talię. Co to oznacza? Aby wybrać takie karty, które do nas przemawiają i wzbudzają emocje. Najprościej jest to zrealizować poprzez udanie się do sklepu stacjonarnego, gdzie będziemy mogli dokładnie taką talię obejrzeć oraz dotknąć. Innym rozwiązaniem jest zakup talii przez Internet. Choć nie można jej dotknąć, bez problemu skupiając się na danej talii jesteśmy w stanie poczuć, czy to właśnie te karty powinnismy kupić. Z doświadczenia wiemy, a także polecamy dla osób początkujących wybrać najprostsze karty na przykład Rider’a Waite’a. Jest to pierwsza w historii wydana talia kart, która idealnie sprawdzi się do nauki Tarota. Zdecydowanie łatwiej będzie odczytać odpowiedź z takich kart. W marę rozwijania swojego doświadczenia można skusić się na inne, trudniejsze talie kart. Więcej o nich przeczytasz na stronie Tarot Online.

Postaw karty Tarota razem z nami w domu

Stawianie kart Tarota przede wszystkimi powinno zacząć się od przygotowania mentalnego. Najlepiej, więc wybrać miejsce, w którym nikt i nic nie będzie Cię rozpraszać. W takim miejscu powinno się móc zebrać myśli i wyciszyć. Dla niektórych pomocnym sposobem na osiągnięcie wyciszenia jest włączenie relaksującej muzyki bądź zapalenie kadzidełek czy świeczek. Jeśli jednak takie rzeczy raczej utrudniają skupienie, wystarczy usiąść i wziąć pare głębszych wdechów . Kolejnym krokiem po osiągnięciu wewnętrznego spokoju jest tasowanie kart. Przy wykonywaniu tej czynności należy się skupiać na pytaniu, które chcemy zadać. Takie pytanie możesz powtarzać na głos bądź w myślach, w zależności od tego co przemawia do Ciebie bardziej. Pytania, które powinny być zadawane przez osobę początkującą to pytania, które nie będą złożone. Zinterpretowanie odpowiedzi napewno nie będzie łatwym orzechem do zgryzienia, a proste pytanie to prosta odpowiedź. Następnie wszystkie karty rozłóż od lewej do prawej strony i wyciągnij jedną kartę mając w swojej głowie cały czas o to co chcesz zapytać. Jedna karta zazwyczaj ma już w sobie konkretną odpowiedź, a przede wszystkim z jednej jest najłatwiej coś wywróżyć. Jeśli jednak masz wrażenie, że jedna karta to za mało, możesz wyciągnąć drugą, która będzie dopełnieniem.

Kliknij i sprawdź aplikację Tarot Online w praktyce.